Ворохтянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пн, 26.06.2017, 19:17

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Наші медалісти | Реєстрація | Вхід


Меню сайта

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 256

Друзі сайту

Баннер
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Пошук
Погода в Ворохті
  • МОНМС України
    BannerFans.com
    BannerFans.com
  • Випускники, які закінчили школу з відзнакою

    № з/п Прізвище, ім’я, по батьковіРік випускуМедаль
    1
    Лабчук Юрій Володимирович
    1965
    срібна
    2
    Лахмітко Інна Миколаївна
    1966
    срібна
    3
    Савчин Василина Михайлівна
    1966
    золота
    4
    Вейкша Любов Леонідівна
    1967
    срібна
    5
    Тисячна Марія Олексіївна
    1967
    срібна
    6
    Тинкалюк Юрій Андрійович
    1967
    срібна
    7
    Барановська Людмила Василівна
    1968
    золота
    8
    Савчин Олена Михайлівна
    1968
    золота
    9
    Тисячна Галина Олексіївна
    1969
    золота
    10
    Палка Наталія Миколаївна
    1969
    золота
    11
    Бондарук Галина Іванівна
    1975
    золота
    12
    Вівчарук Марія Петрівна
    1975
    золота
    13
    Коцюбович Лідія Романівна
    1975
    золота
    14
    Россоха Людмила Іванівна
    1975
    золота
    15
    Безушко Ольга Петрівна
    1976
    золота
    16
    Голубчак Ігор Мирославович
    1981
    золота
    17
    Вівчарук Оксана Петрівна
    1981
    золота
    18
    Голубчак Оксана Богданівна
    1982
    золота
    19
    Ненич Наталія Романівна
    1982
    золота
    20
    Байдюк Олександра Богданівна
    1983
    золота
    21
    Осипчук Михайло Михайлович
    1983
    золота
    22
    Цуняк Ірина Андріївна
    1983
    золота
    23
    Фаринюк Оксана Володимирівна
    1984
    золота
    24
    Назарович Наталія Зіновіївна
    1985
    золота
    25
    Цуняк Леся Антонівна
    1989
    золота
    26
    Шевчук Людмила Дмитрівна
    1989
    срібна
    27
    Стефанюк Елла Михайлівна
    1990
    золота
    28
    Тисячна Наталія Григорівна
    1990
    золота
    29
    Микитин Мирослава Мирославівна
    1990
    золота
    30
    Пістиняк Василь Васильович
    1990
    золота
    31
    Підгірська Вероніка Іванівна
    1990
    золота
    32
    Паневник Михайло Володимирович
    1991
    золота
    33
    Будзуляк Юрій Васильович
    1991
    срібна
    34
    Деркач Наталія Миколаївна
    1992
    золота
    35
    Климко Оксана Михайлівна
    1992
    золота
    36
    Джумаджук Мирослава Михайлівна
    1992
    срібна
    37
    Паневник Марія Володимирівна
    1993
    золота
    38
    Якубовський Роман Олексійович
    1994
    золота
    39
    Кіндрачук Лариса Василівна
    1994
    золота
    40
    Галик Мирослав Ярославович
    1994
    золота
    41
    Могилевич Володимир Васильович
    1994
    срібна
    42
    Колімбровська Наталія Михайлівна
    1995
    золота
    43
    Блага Наталія Іванівна
    1995
    золота
    44
    Проданюк Мирослава Володимирівна
    1995
    золота
    45
    Російська Ірина Миколаївна
    1995
    золота
    46
    Щерб’юк Галина Миколаївна
    1995
    срібна
    47
    Гута Оксана Ярославівна
    1995
    срібна
    48
    Нагірний Мирослав Богданович
    1995
    срібна
    49
    Шегрин Ірина Миколаївна
    1996
    золота
    50
    Мочерняк Олександра Михайлівна
    1996
    срібна
    51
    Лесюк Галина Іванівна
    1996
    золота
    52
    Савчук Наталія Михайлівна
    1997
    золота
    53
    Зінов’єв Іван Миколайович
    1998
    золота
    54
    Молдавчук Любов Миколаївна
    1998
    золота
    55
    Тисячна Лілія Григорівна
    1998
    золота
    56
    Чорнодолюк Наталія Ярославівна
    1998
    золота
    57
    Якубовська Лілія Олексіївна
    1998
    золота
    58
    Андрушко Оксана Олексіївна
    1998
    золота
    59
    Грикуляк Мирослава Василівна
    1998
    золота
    60
    Молдавчук Марія Іванівна
    1998
    срібна
    61
    Йосипчук Марія Олексіївна
    1998
    срібна
    62
    Глинчак Тетяна Ігорівна
    1999
    золота
    63
    Грона Ярослава Михайлівна
    1999
    золота
    64
    Кепещук Марія Василівна
    1999
    золота
    65
    Щербакова Іванна Володимирівна
    1999
    золота
    66
    Яворська Антоніна Антонівна
    1999
    золота
    67
    Кіф’як Яніна Петрівна
    1999
    срібна
    68
    Янко Тетяна Василівна
    1999
    срібна
    69
    Борисевич Надія Іванівна
    2000
    золота
    70
    Галик Юрій Ярославович
    2000
    срібна
    71
    Глинчак Мар’яна Ігорівна
    2000
    срібна
    72
    Михайлик Наталія Василівна
    2000
    срібна
    73
    Москалюк Уляна Василівна
    2000
    срібна
    74
    Тороус Мар’яна Василівна
    2000
    срібна
    75
    Щерб’юк Богдана Богданівна
    2000
    срібна
    76
    Генсьор Світлана Миколаївна
    2001
    золота
    77
    Максим’юк Ольга Василівна
    2001
    срібна
    78
    Гасюк Ольга Мирославівна
    2002
    золота
    79
    Прокоп’юк Володимир Мирославович
    2002
    золота
    80
    Щербанюк Наталія Миколаївна
    2002
    золота
    81
    Харун Юрій Васильович
    2002
    золота
    82
    Періг Олеся Михайлівна
    2003
    золота
    83
    Грона Надія Михайлівна
    2003
    золота
    84
    Прокоп’юк Ігор Мирославович
    2004
    золота
    85
    Теплий Світозар Володимирович
    2004
    срібна
    86
    Ясінська Уляна Петрівна
    2004
    срібна
    87
    Харун Іван Васильович
    2005
    срібна
    88
    Римарук Уляна Михайлівна
    2005
    золота
    89
    Гриненко Сергій Володимирович
    2006
    золота
    90
    Візнович Тетяна Ярославівна
    2006
    золота
    91
    Никорак Галина Валеріївна
    2006
    золота
    92
    Будзуляк Іванна Іванівна
    2008
    золота
    93
    Гриджук Галина Михайлівна
    2008
    золота
    94
    Гриненко Наталія Володимирівна
    2008
    золота
    95
    Гафтуняк Юрій Іванович
    2010
    золота
    96
    Савчин Марина Степанівна
    2010
    золота
    97
    Юрійчук Роксолана Володимирівна
    2010
    золота
    98
    Большакова Христина Віталіївна
    2011
    золота
    99
    Кермощук Наталія Дмитрівна
    2011
    золота
    100
    Урбанович Марія Михайлівна
    2011
    золота
    101
    Будейчук Олеся Ігорівна
    2013
    срібна
    102
    Герин Тетяна Богданівна
    2013
    срібна
    103
    Юсипів Тетяна Петрівна
    2013
    срібна
    104
    Гафтуняк Марія Іванівна
    2014
    золота
    105
    Ілитчук Богдана Василівна
    2015
    золота
    106
    Чопенко Тетяна Миколаївна
    2015
    золота
    107
    Братівник Вікторія Антонівна
    2015
    срібна
    108
    Гереджук Христина Михайлівна
    2015
    срібна





    Copyright MyCorp © 2017
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz